ФОТО: Рита Ора е пејачката со најубави природни гради, а сега ги покажала во целосен сјај

На радост на фановите, тоа не е единствената разголена фотографија која Рита несебично ја споделила на социјалните мрежи. Другата, на која целосно гола лежи на чаршафи, ја објавила кратко пред голата насловна.

Изгледа дека новата насловна страна на пејачката Рита Ора воопшто не ги разочарала фановите. Се фотографирала разголена и не престануваат да ја опсипуваат со комплименти. 

Рита Ора за новата насловна на списанието "Clash" се соблекла до гола кожа и го покажала својот најголем атрибут - бујните природни гради.

Убавата Албанка на црно-белата фотографија направила провокативна поза и со само два прста ја покрила брадавицата, а фановите не престануваат да ги коментираат нејзините совршени гради.

На радост на фановите, тоа не е единствената разголена фотографија која Рита несебично ја споделила на социјалните мрежи. Другата, на која целосно гола лежи на чаршафи, ја објавила кратко пред голата насловна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💤 💤 💤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно