ФОТО: Рита Ора е пејачката со најубави природни гради, а сега ги покажала во целосен сјај

На радост на фановите, тоа не е единствената разголена фотографија која Рита несебично ја споделила на социјалните мрежи. Другата, на која целосно гола лежи на чаршафи, ја објавила кратко пред голата насловна.

Изгледа дека новата насловна страна на пејачката Рита Ора воопшто не ги разочарала фановите. Се фотографирала разголена и не престануваат да ја опсипуваат со комплименти. 

Рита Ора за новата насловна на списанието "Clash" се соблекла до гола кожа и го покажала својот најголем атрибут - бујните природни гради.

Убавата Албанка на црно-белата фотографија направила провокативна поза и со само два прста ја покрила брадавицата, а фановите не престануваат да ги коментираат нејзините совршени гради.

На радост на фановите, тоа не е единствената разголена фотографија која Рита несебично ја споделила на социјалните мрежи. Другата, на која целосно гола лежи на чаршафи, ја објавила кратко пред голата насловна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💤 💤 💤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

ФОТО: Целиот свет ги виде гаќичките на згодната водителка на Евровизија

Една од водителките на вечерашниот Евросонг е израелскиот модел Бар Рафаели.Таа една од заштитните лица на Израел па затоа организаторите и направија чест да ја води.

Евровизијата во Тела Авив. Бар има 33 години и е позната како поранешна девојка на Леонардо Ди Каприо.

Таа имаше непријатна ситуација на генералната проба. Поради прекусото здолниште целиот свет ги виде нејзините гаќички.

ФОТО: Рита Ора ја разгоре машката фантазија

Најсекси пејачката со албанско потекло, Рита Ора во бледо виолетов комплет ги откри своите атрибути. Имено на филмскиот фестивал во Кан во преден план ги истакна градите и рамниот стомак.

28- годишната пејачка ги покажа и нејзините тетоважи.

Популарно