ГАЛЕРИЈА: Ги соблекоа униформите и покажаа се

Девојките полицајки, спортистки, војници, кои ќе ги погледнете во галеријата ја покажуваат својата професионална и својата опуштена страна.

На друштвените мрежи објавиле фотографии на кои позираат во унифори, а до нив фотографии на кои позираат скоро без облека. Зошто се двете нивни изданија импресивни, проверете сами:

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно