ГАЛЕРИЈА: Ги соблекоа униформите и покажаа се

Девојките полицајки, спортистки, војници, кои ќе ги погледнете во галеријата ја покажуваат својата професионална и својата опуштена страна.

На друштвените мрежи објавиле фотографии на кои позираат во унифори, а до нив фотографии на кои позираат скоро без облека. Зошто се двете нивни изданија импресивни, проверете сами:

ФОТО: Целиот свет ги виде гаќичките на згодната водителка на Евровизија

Една од водителките на вечерашниот Евросонг е израелскиот модел Бар Рафаели.Таа една од заштитните лица на Израел па затоа организаторите и направија чест да ја води.

Евровизијата во Тела Авив. Бар има 33 години и е позната како поранешна девојка на Леонардо Ди Каприо.

Таа имаше непријатна ситуација на генералната проба. Поради прекусото здолниште целиот свет ги виде нејзините гаќички.

ФОТО: Рита Ора ја разгоре машката фантазија

Најсекси пејачката со албанско потекло, Рита Ора во бледо виолетов комплет ги откри своите атрибути. Имено на филмскиот фестивал во Кан во преден план ги истакна градите и рамниот стомак.

28- годишната пејачка ги покажа и нејзините тетоважи.

Популарно