Ова е имотот кој го поседува Вики Миљковиќ

Пејачката Вики Миљковиќ наводно станала сопственичка на три луксузни станови во елитната населба „Белград на вода“.

Како што наведува изворот близок до пејачката до нова година ќе се пресели во становите кога ќе заврши уредувањето на внатрешноста за кои ги ангажирала најдобрите архитекти.

Во заедничкиот стан кој има 150 квадратни метри се ќе биде по желба на пејачката, а она што е најинтересно поврзано со терасата е тоа дека на истата со поглед на Белград ќе има големо џакузи.

Пејачката и претходно велела дека сака да вложува во недвижности, така да нема сомневање дека со сопругот и синот Андреј ќе уживаат во новиот семеен дом.

ФОТО(18+): Карлеуша во „предна танга“ прати нова разгледница од Малдиви

Јелена Карлеуша се’ уште ужива во магијата на Малдивите. Егзотичните острови како да и будат инспирација за нова еротска имагинација на српската поп-фолк дива, па русокосата секојдневно постира се поразголени и попровокативни фотографии.

Секако дека Карлеуша има и што да покаже и со што да се пофали кога се телесните атрибути во прашање, а нејзината сексапилност ги доведува обожавателите до ниво на лудило! Нејзината најнова еротска пасторала дури и ги минува границите на еротиката, зашто „слатката мала“ по малку навлезе и во водите на приказните за возрасни.

Бујните гради и огромната задница прекриени само со едно тенко крпче и некако ќе минат во „границите на пристојноста“, ама нејзината „предна танга“ на дводелното леопард или црно бикини како да ја минува границата на пристојноста, иако кај следбениците на социјалните мрежи ја покачи дозата на адреналинот  до максимум!

„Девојката од островот“ напишала Карлеуша во најновиот поздрав од Малдиви, каде на последната фоторазгледница е потпрена на палмата, а под палмата секси панорама.

ФОТО: Сека Алексиќ веќе не личи на себе

Популарната пејачка Сека Алексиќ ги изненади сите фанови со новата фризура, со која се пофали на Инстаграм.

Алексиќ сега одлучи да премине во црвенокоси, а фановие ѝ порачаа дека изгледа феноменално.

Дали е ова привремерно, или пејачката ќе има ваква фризура подолго време останува да се види.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Популарно