ФОТО: Зоне Замфирова објави фотографии на кои е потпоплно гола

Српската актерка, Катарина Радивојевиќ, која се прослави со улогата на Зоне Амфирова, стана заштитино лице на X-LAB пилули за коса и за потребата на нивата реклама се соблече потполно гола.

Убавата актерка овие фотографии ги објави на својот Инстаграм профил.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mister X Hairspa (@mister_x_hairspa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mister X Hairspa (@mister_x_hairspa) on

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно