ФОТО: Кортни Кардашијан е сеуште секси исто како и пред 25 години

Најстарата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, за многумина е најзгодна во семејството.

39-годишната Кортни Кардашијан е мајка на три деца, која може да се пофали со совршените стомачни, а воедно и целата фигура, благодарение на својата посветеност на вежбањето и здравата исхрана, на која изгледа се придржува од тинејџерските денови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cat in the hat

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Старлетата на Инстаграм објавила своја фотографија, на која има само 14 години, а изгледа речиси идентично како сега.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14 years old

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Кортни на фотографијата носи бикини и има боб фризура, а нејзиното лице нималку не се променило за 25 години. Фотографијата е направена на семеен одмор, а на истиот балкон позирала тогаш и нејзината сестра Ким, која исто така во една прилика ја сподели фотографијата.

Боб фризурата очигледно и тогаш била многу популарна, бидејќи ја носела и Ким, која во ова бело бикини изгледа како да има многу повеќе од 12 години. 

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно