ФОТО: Кортни Кардашијан е сеуште секси исто како и пред 25 години

Најстарата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, за многумина е најзгодна во семејството.

39-годишната Кортни Кардашијан е мајка на три деца, која може да се пофали со совршените стомачни, а воедно и целата фигура, благодарение на својата посветеност на вежбањето и здравата исхрана, на која изгледа се придржува од тинејџерските денови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cat in the hat

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Старлетата на Инстаграм објавила своја фотографија, на која има само 14 години, а изгледа речиси идентично како сега.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14 years old

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Кортни на фотографијата носи бикини и има боб фризура, а нејзиното лице нималку не се променило за 25 години. Фотографијата е направена на семеен одмор, а на истиот балкон позирала тогаш и нејзината сестра Ким, која исто така во една прилика ја сподели фотографијата.

Боб фризурата очигледно и тогаш била многу популарна, бидејќи ја носела и Ким, која во ова бело бикини изгледа како да има многу повеќе од 12 години. 

ФОТО: Серхио Агуеро има нова девојка - вистинска бомба!

Еден од најдобрите напаѓачи во Европа и во Премиерлигата, Серхио Агуеро оваа сезона со својот клуб освои 4 трофеи на Островот, а покрај тоа успеа да и го освои и срцето на пребогатата дваесетгодишна Тејлор Вард.

Како што пренесуваат медиумите од Велика Британија, преубавата бринета е 9 години помлада од фудбалерот, а како што стојат работите од мали нозе се навикнала на изобилство и луксуз кој што реодителите и го овозможиле.

Имено, Тејлор е ќерка на телевизиската ѕвезда Даун и поранешниот професионален фудбалер Ешли Вард. Израсна во вила вредна 157 милиони евра која има 11 соби, базен, приватен биоскоп и голем двор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just incase one wasn’t enough 🧡🧡 bikini @ohpolly

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nearly that time again 🤪 will tag outfit on my @21buttons_uk

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

ВИДЕО: Кија Коцкар како од мајка родена ужива во када

Кристина Кија Коцкар објави снимка на Инстаграм кој особено ќе им се допадне на мажите. Пејачката уживаше во водените лудории во када.

Можеби била целосно гола, но се препуштила на фантазијата на публиката и се покрила со пена.

Погледнете ја и уживајте :

ФОТО: Погледнете ја Србинката која има најголеми гради

Вниманието на јавноста го привлече во далечната 2001 година, кога почна и да работи за „Плејбој“. Година дена подоцна се омажи за раперот Ајс Ти.

Ова атрактивна русокоса има српско потекло, а кариерата ја започна пред 20 години како модел за долна облека и костими за капење. Заедно со својот сопруг беше ѕвезда во реалното шоу “Ice love Coco”.

Парот минатата година доби и ќеркичка, а јавноста ја шокираа кога на 14месечна возраст на нејзината ќеркичка и облекле мали штикли, а инаку Коко пред неколку години на нејзиниот официален Твитер профил напиша дека е Србинка.

Популарно