ВИДЕО: Карлеуша речиси гола ужива на Малдиви

Според видео снимките кои ги сподели на Твитер и Инстаграм, Јелена Карлеуша со семејството ужива во минијатурно танга бикини на Малдивите.

Поп-фолк ѕвездата на своите профили објави неколку фотографии и видеа од егзотичното летувалиште кои ги урнаа социјалните мрежи.

Имено, Карлеуша сподели фотографии на кои во преден план се нејзиниот задник, а џиновските силиконски гради едноставно испаднаа од мини костимот за капење.

ФОТО(18+): Карлеуша во „предна танга“ прати нова разгледница од Малдиви

Јелена Карлеуша се’ уште ужива во магијата на Малдивите. Егзотичните острови како да и будат инспирација за нова еротска имагинација на српската поп-фолк дива, па русокосата секојдневно постира се поразголени и попровокативни фотографии.

Секако дека Карлеуша има и што да покаже и со што да се пофали кога се телесните атрибути во прашање, а нејзината сексапилност ги доведува обожавателите до ниво на лудило! Нејзината најнова еротска пасторала дури и ги минува границите на еротиката, зашто „слатката мала“ по малку навлезе и во водите на приказните за возрасни.

Бујните гради и огромната задница прекриени само со едно тенко крпче и некако ќе минат во „границите на пристојноста“, ама нејзината „предна танга“ на дводелното леопард или црно бикини како да ја минува границата на пристојноста, иако кај следбениците на социјалните мрежи ја покачи дозата на адреналинот  до максимум!

„Девојката од островот“ напишала Карлеуша во најновиот поздрав од Малдиви, каде на последната фоторазгледница е потпрена на палмата, а под палмата секси панорама.

ФОТО: Сека Алексиќ веќе не личи на себе

Популарната пејачка Сека Алексиќ ги изненади сите фанови со новата фризура, со која се пофали на Инстаграм.

Алексиќ сега одлучи да премине во црвенокоси, а фановие ѝ порачаа дека изгледа феноменално.

Дали е ова привремерно, или пејачката ќе има ваква фризура подолго време останува да се види.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Популарно