ВИДЕО: Има 36 години, се мажела 4 пати, а еве од каде има премногу пари

Иако "Forbes 400" на почетокот на овој месец ја прогласил за најмлада жена на листата на најбогати Американци, животот не бил секогаш добар за богатата наследничка Линси Снајдер.

Оваа 36-годишна жена тешка повеќе од 3 милијарди долари се разведувала 3 пати, го изгубила својот татко кој се предозирал со лекови во 1999. година, но и самата се соочила со зависност. 

Претседателката на управата и единствена наследничка на ланецот за брза храна "In-N-Out" ја краси насловната страна на посебното издание на списанието "Forbes 400", во кое се отворила за мрачното минато но и открила како не планира да го шири својот бизнис на источниот брег на САД.

Моментално мажена за четвртиот сопруг, Шон Елингсон, Линси вели дека подолгата листа на грешки со мажи ја принудила да биде "силна жена" за каква што се смета денес.

Нејзиниот прв брак траел три години, а се омажила со момчето од средно училиште. Потоа во 2004. година се омажила за Ричард Мартнез, со кој има две деца, но нивниот брак завршил во 2011. година.

До 2004. година веќе била зависна од алкохол и марихуана.

"Тоа беше црна фаза во мојот живот. До 22 години веќе беше готово", рекла таа за "Forbes".

ВИДЕО: Зорица тверкаше па предизвика „земјотрес“ во студиото

Зорица Антиќ една од најзгодните белграѓанки со секси танц се претстави на „Пинкови ѕведи“ и ги остави сите со подотворена уста.Имено таа се бави со балет, а одлична е и во тверкање.

Таа ги доби сите пет гласови, а машкиот дел од публиката и жирито уживаа во овој настап.

Погелднете како изгледаше тоа:

ВИДЕО: Селма танцуваше по градник и изгледа посекси од било кога

Селма Бајрами познатата пејачка беше во Мајами, а потоа се упати во Атланта, од каде објави неколку снимки од својата забава.

Во провокативна облека пејачката ги воодушеви мажите.

Пејачката која има 38 години отсекогаш важела за една од најатрактивните на естрадата, а сега покажа и дека умее неверојатно да танцува.

Погледнете:

ФОТО: Софија во најжешко издание досега

Софија Милошевиќ една од најубавите манекенки која важи за вистинска бомба, со провокативна фотографија ги запали фановите на Инстаграм.

Познатата манекенка ги пречекори границите на сексипилот.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Are you ready for @bysofimilo ?💋 #fridaymood #bysofimilo

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Популарно