ФОТО(18+): Карлеуша во „предна танга“ прати нова разгледница од Малдиви

Јелена Карлеуша се’ уште ужива во магијата на Малдивите. Егзотичните острови како да и будат инспирација за нова еротска имагинација на српската поп-фолк дива, па русокосата секојдневно постира се поразголени и попровокативни фотографии.

Секако дека Карлеуша има и што да покаже и со што да се пофали кога се телесните атрибути во прашање, а нејзината сексапилност ги доведува обожавателите до ниво на лудило! Нејзината најнова еротска пасторала дури и ги минува границите на еротиката, зашто „слатката мала“ по малку навлезе и во водите на приказните за возрасни.

Бујните гради и огромната задница прекриени само со едно тенко крпче и некако ќе минат во „границите на пристојноста“, ама нејзината „предна танга“ на дводелното леопард или црно бикини како да ја минува границата на пристојноста, иако кај следбениците на социјалните мрежи ја покачи дозата на адреналинот  до максимум!

„Девојката од островот“ напишала Карлеуша во најновиот поздрав од Малдиви, каде на последната фоторазгледница е потпрена на палмата, а под палмата секси панорама.

ФОТО: Северина објави фотографија со сопругот и сподели убави вести

Пејачката Северина, на 21. април наполни 47 години, а во тоа име приредила забава. Таа со своите следбеници на Инстаграм сподели колку е среќна и благодарна за својот сопруг Игор, кој токму на тој ден пред 4 години ја запросил.

-Прекрасно е да се слави роденденот со човекот на мојот живот, кој пред 4 години токму на овој ден ме запроси. Ти благодарам љубов моја на секој наш ден, ти благодарам за добрината, ви благодарам на сите за пеубавите честитки - напишала Северина.

ФОТО: Викторија Лоба го покажа вереничкиот прстен

Познатата македонска пејачка Викторија Лоба ќе се мажи, објави естрадниот магазин Бекстејџ, а пред нивната камера таа за прв пат го покажала вереничкиот прстен.

Повеќе за нејзината свадба тие најавуваат во вечерашното издание на Бекстејџ. Инаку таа е во долгогодишна врска со скопскиот бизнисмен Ѓорѓи Калешов.

ФОТО: Вереницата на Дарко Лазиќ се разголе

Свршеницата на Дарко Лазиќ изненади со разголеното издание, кое предизвика доста внимание на Инсатаграм.

Марина, објави фотографија на која е во провокативен костим за капење, додека големиот труднички стомак е во прв план.

„Големо бебе“ напиша идната мама кратко во описот, која доби многу лајкови од оние што ја следат.

Популарно