ФОТО(18+): Карлеуша во „предна танга“ прати нова разгледница од Малдиви

Јелена Карлеуша се’ уште ужива во магијата на Малдивите. Егзотичните острови како да и будат инспирација за нова еротска имагинација на српската поп-фолк дива, па русокосата секојдневно постира се поразголени и попровокативни фотографии.

Секако дека Карлеуша има и што да покаже и со што да се пофали кога се телесните атрибути во прашање, а нејзината сексапилност ги доведува обожавателите до ниво на лудило! Нејзината најнова еротска пасторала дури и ги минува границите на еротиката, зашто „слатката мала“ по малку навлезе и во водите на приказните за возрасни.

Бујните гради и огромната задница прекриени само со едно тенко крпче и некако ќе минат во „границите на пристојноста“, ама нејзината „предна танга“ на дводелното леопард или црно бикини како да ја минува границата на пристојноста, иако кај следбениците на социјалните мрежи ја покачи дозата на адреналинот  до максимум!

„Девојката од островот“ напишала Карлеуша во најновиот поздрав од Малдиви, каде на последната фоторазгледница е потпрена на палмата, а под палмата секси панорама.

ФОТО: Колку чини прстенот со кој Вељко Ражнатовиќ ја запроси девојката?

Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ.

Вељко ги испочитувал српските обичаи и ја побарал раката на Богдана од нејзиниот татко. Прославата траела до раните утрински часови во куќата на Родиќ.

Цеца веднаш се пофали на својот профил на „Инстаграм“ со прстенот за идната снаа, кој чини 10.000 евра.

Српскиот пејач ја опиша првата брачна ноќ

Неодамна се ожени српскиот пејач Стеван Анџелковиќ, па ја опиша првата брачна ноќ и ги изнасмеа сите.

Тој сакал незаборана прва брачна ноќ, но наместо тоа пречекал гости.

- Ни заѕвонија гости на врата, не можеле да најдат сместување зошто не се од Белград. Тука се застана, ги сместивме и угостивме, а јас заспав, се пошегува на своја сметка пејачот.

Тој се зема со својата долгогодишна девојка.

ФОТО: „Снаата е официјално верена“

Синот на Цеца конечно и стави прстен на својата долгогодишна девојка Богдана Родиќ.

Цеца веднаш се пофали на својот профил на Инстаграм профил со прстенот за идната снаа.

-Снаата официјално свршена, напиша пејачката под фотографијата.

Но, освен големиот прстен на нејзината рака се најде и скапоцен часовник кој Цеца исто така го објави на социјалните мрежи.

Популарно