ФОТО: Се соблече и Слобода Мичаловиќ

Во една сцена во најновата серија "Корени", која се прикажува на РТС, глумицата Слобода Мичалович, се појавува потполно со голи гради.

Серијата "Корени" привлекла големо внимание кај публиката а една од главните улоги ги толкува Слобода Мичаловиќ.

Слобода во серијата има неколку експлицитни сцени, а во една од нив се појавува гола. Со обзир на тоа дека Слобода не сме навикнати да ја гледаме во вакво издание, ваквите кадри многумина ги шокираше.

ФОТО: Северина со нови разголени фотографии

Хрватската пејачка Северина Којиќ одлучи своите обажаватели да ги подготви за новиот преокт и тоа го работи на многу интересен начин.

Таа на Инстаграм објави неколку нови разголени фотографии и мора да се признае дека на 47 години изгледа феноменално.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to black🖤 #newalbum #halo #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Популарно