Дарко Лазиќ ставил камери дома

Дарко Лазиќ доживеал тешки денови пред одлуката за развод. Како што пренесува српскиот Курир, тој ставил дома камери бидејќи се сомневал во верноста на сопругата Ана Севиќ.

Тие се карале поради љубомора, и поради тоа што пријателите му велеле дека таа го изневерува.

Имено, кога отишол на еден настап, како што пренесува порталот имал што да види, Таа веднаш се договорила со мажот со кој се гледала.

Тогаш паднала одлуката з аразвод, а по тешкиот период Дарко ја направи и сообраќајката.

ФОТО: И Шерифовиќ лута на нас

Марија Шерифовиќ, победничката од 2007 година на Евровизија, вчера на социјалните мрежи ја коментираше Евровизија 2019, побара да се гласа за тамара и упати порака дека таа е најдобра.

Таа истакна дека повеќе нема да го гледа ова шоу, гневна на победата на Холандија и дека е разочарана што Македонија не дала ниту еден поен на Србија.

ВИДЕО: Дарко Лазиќ изнесе страшни детали за кои досега молчеше!

Во опуштена атмосфера, Дарко Лазиќ, прв пат по тешката сообраќајка зборуваше за својот живот.

Освен за големата несреќа, пејачот зборува, за поранешната сопруга, за иднината и тоа дека ќе биде татко.

ФОТО: Вака изгледаше Цеца на сцојата матура

Најголемата балканска турбо фолк ѕвезда, Цеца во 1991 година славеше матура.

Младата пејачка и тогаш беше позната, а за својата матура изгледаше вака:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Популарно