ФОТО: Лила го покажа своето бујно деколте

Македонската водителка Лила Филиповска се чини работи „турбо“ овие денови. Освен телевизиски снимања, Лила има и бројни фотосесии и модни ангажмани.

За новата фотосесија Лила позираше во навистина провокативно издание. Со црн градник, кој го истакнува нејзииното бујно деколте, повторно ги привлече сите погледи. Погледнете:

ФОТО: Поради оваа секси Црногорка ќе сакате да гледате одбојка

Татјана Бокан е црногорска репрезентативка, која својата клупска кариера ја гради во редовите на Бекешчаба во Унгарија. 

Таа го привлекува вниманието на јавноста, но и на фотографите поради нејзиниот сексапил. Иако важи за една од подобрите одбојкарки на Балканот, исто така може да гради и кариера како фото-модел. Нејзиниот „Инстаграм“-профил е доказ за тоа.

ВИДЕО: Што прави Накова во тоелет?

Старлетета што ја памтиме од учеството во реално шоу, знае да го привлече вниманието со секси фотографии и видеа по социјалните мрежи.

Александра Накова секогаш жари и пали, а овој пат сподели провокативно видео на социјалните мрежи.

ФОТО: Ова е најубавата Кумановка!

За неа велат дека е една од најубавите Македонки на социјалните мрежи, а кога ќе и ги погледнете фотографиите, ќе сфатите зошто.

Ена Трајковска од Куманово, по професија е архитект, а по изглед една од најубавите Македонки.

Повеќе фотографии погледнете на нејзиниот Инстаграм профи со клик ТУКА

Популарно