ФОТО: Се разголе Фетиме Фетаи

Во тесен шарен фустан, кој ја следи линијата на телото и со голи раменици од кои ѕирка тетоважата, специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи вчера беше на отворањето на новиот салон на Тања Кокев. Костумите и фустаните со кои се појавува во судот, овојпат ги замени со секси фустан со шарен дезен и отворено деколте од модната куќа „Армани“.

Обвинителката до сега не сме ја виделе во ваково издание. Фустанот до под колена, Фетаи го искомбинирала со црни салонки и црна чанта. Црвениот кармин и црвените нокти и овојпат беа задоложителен имиџ на обвинителката.

Репортер.мк

ВИДЕО: Што прави Накова во тоелет?

Старлетета што ја памтиме од учеството во реално шоу, знае да го привлече вниманието со секси фотографии и видеа по социјалните мрежи.

Александра Накова секогаш жари и пали, а овој пат сподели провокативно видео на социјалните мрежи.

ФОТО: Ова е најубавата Кумановка!

За неа велат дека е една од најубавите Македонки на социјалните мрежи, а кога ќе и ги погледнете фотографиите, ќе сфатите зошто.

Ена Трајковска од Куманово, по професија е архитект, а по изглед една од најубавите Македонки.

Повеќе фотографии погледнете на нејзиниот Инстаграм профи со клик ТУКА

Популарно