ФОТО: Сите ја знаат по огромните облини, ама ваква је немаме видено

Најпознатата старлетата на светот, 37-годишната Ким Кардашијан е една од познатите личности кои вложува во себе и својот изглед, а нејзините провокативно фотографии на Инстаграм привлекуваат огромно внимание.

Но, испливаа фотографии кои покажуваат како изгледала старлетата пред да ги направи сите пластични операции и пред да се здебели.

Што мислите вие, повеќе ли ви се допаѓа како изгледала порано или сега?

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно