ФОТО: Почна да се фотографира гола, па сега е меѓу најбогатите

Луција Јаворчекова е една од најпопуларните манекенки во Словачка, која пред се се прослави како спортистка, но бидејќи не видела добра заработка од тоа, ја променила професијата.

Убавото лице, негуваната коса, бујните гради и провокативното тело ѝ помогнале брзо да се пробие во светот на модата, а понуди за работа ѝ пристигнуваат од сите страни.

Погледнете како изгледа:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meow 🐆 @prettylittlething

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👋🏻

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

ВИДЕО: Бујното деколте на Дара Бубамара „гореше“ во Турција

Дара Бубамара неодамна одмораше на Бечичи после настапт и со својот розов костим за капење ја крена температура на 30.

Меѓутоа, во Турција отишла чекор понапред, па ја „запалила“ цела плажа.

Погледнете:

ФОТО: Лоба се стегна во cekcи бикини

Лоба важи за една од најубавите пејачки на естрадата која често мами воздишки кај позилниот пол со својата сензуалност и женственост.

Овој пат таа објави фотографија од плажа на која изгледа како да не носи ништо, но виновни за визуелната перцепција, беа бикините кои избра да ги носи.

Костимот за капење создава таква перцепција како пејачката да целосно се препуштила на мајката природа.

Погледнете: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ETHEREAL

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

ФОТО: Ана Николиќ изгледа подобро од било кога

Резултатите од напорното вежбање на Ана Николиќ веќе се видливи, а пејачката драстчно ослабе и се чини дека многу соро ќе си ја врати некогашната тежина.

Дека на Ана и се допадна вежбањето, покажа и нејзиниот статус и објава. „Спорт... моја страст“ напиша Ана под објавената фотогрфаија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sport...MOJA STRAST!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najjaci ostaju...I KAD SE GUBI!IDEMOOOO BREEEE...🏃🏾‍♀️🏋️‍♂️🥇

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Популарно