ФОТО: Пејачката се стегна во секси бикини

Лидија Бачиќ, сплитска пејачка изненади со фотографии во бикини на Инстаграм.

„Облините може да бидат опасни, но не се забранети“, напишала пејачката под фотографијата.

Погледнете како ѝ прилега и црно бикини. Пејачката „убива“ со облините:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Black sand...black swan... #planetlille #istasiglas #nevereverphotoshop #lidijaposvuda

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILLE🇭🇷Singer🎤 (@lidijabacic_lile) on

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно