ФОТО: Нов мајстор - милионер во Струмица!

Мајсторов е од Струмица. Освен карневалот, вчерашниот ден ќе го памети и по оваа голема добивка. Дванаесет натпревари, од 2-3 гола, со СУПЕР МУЛТИ БОНУС 1000% или 477.750 денари, го имаме новиот милионер со неверојатни 1.274.002 денари. Честитки до добитникот !!!

ВИДЕО: Цел свет му се смее на овој боксер

Боксерот не се надеваше на нешто вакво…

Сакајќи да ја покаже неговата моќ и сила, издржувајќи неколку удари по ред ги рашири рацете, но тоа беше неговиот последен потег.

Погледнете го видеото, на коа има и други интересни моменти:

ВИДЕО: Ѕвезда и надвор од теренот - Стоилов во музички спот!

Капитенот на Вардар, македонскиот репрезентативец, Столе Стоилов, доби улога во музичкиот спот за песната „Ќе биде“ на раперот Ненад Ставровски Нешо, каде се појавува и младата пејачка Валери.

Пораката на песната е да се научи по нешто од секој животен пораз и да се оди напред, а во приказната на спотот, во финишот, одлично се вклопува и Стоилов.

Популарно