ФОТО: Погледнете како изгледа згодната Катерина од "Survivor"

Катарина Вучетиќ најмногу внимание привлече кога учествуваше во "Survivor". На познатата манекенка во текот на една игра и испаднаа градите, и поради тоа во јавноста настана хаос. Подоцна се проба и како водителка, а после тоа се повлече од јавната сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cuvaj se tihog psa i mirne vode...🙌🏻❤️🙌🏻

A post shared by Katarina Manojlovic (Vucetic) (@grofica_di_milutovac) on

Во јули 2007 година исто така била во центарот на вниманието после што спасила живот на човек кој сакал да скокне од Бранковиот мост. Катарина го убедила да не го направи тоа , а он ја послушал и си го спасил животот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neki uzrokuju sreću gde god odu - drugi, kad god odu 🙌🏻❤️🙌🏻 Oscar Wilde

A post shared by Katarina Manojlovic (Vucetic) (@grofica_di_milutovac) on

Згодната црнка важи за девојка по која мажите го губат разумот, но нејзиното срце припадна на Дарко Манојловиќ, кој десет години пред тоа и бил најдобар пријател.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja pufnica je doputovala @_____s.a.___

A post shared by Katarina Manojlovic (Vucetic) (@grofica_di_milutovac) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neka magija pocne! #birthdaygirl

A post shared by Katarina Manojlovic (Vucetic) (@grofica_di_milutovac) on

ФОТО: Преслава од „Преспав“ ја смени бојата на коса, новиот изглед ќе ви го помати умот

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената хумористична серија.

Откако македонската јавност добро ја запамети актерката таа често споделува фотографии на својот Инстаграм профил каде ја следат многумина следбеници.

Овој пат актерката сподели фотографија на која ги изненади фановите променувајќи ја својата боја на коса. Таа стана русокоса, па по нејзините реакции најверојатно многу повеќе и се допаѓа оваа боја на коса.

Погледнете ја: 

ФОТО: Сите жени ова лето сакаат да купат ваков костим за капење

Костимот за капење кој оваа година ги освои жените ширум светот е многу едноставен и во боја која не одговара секому, затоа што е потребно веќе да имате темен тен.

Станува збор за жолт костим за капење. Бикини во оваа боја може да се види и на познатите дами ширум светот.

Погледнете:

ФОТО: Наташа Беквалац во проѕирен фустан на настап

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација.

Наташа заблескала во долг, проѕирен фустан кој го истакнал нејзиното беспрекорно тело. Секако, она во што сите гледаа беше долната облека под фустанот.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spremna🎤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Популарно