ФОТО: Нивес Целзиус се разголе и ги рашири нозете

Нивес Целзиус им се пофали на фановите како танцува на свила, а со оглед на тоа дека е во четвртата деценија од животот, многумина забележаа дека е многу еластична.

Таа често на својот Инстаграм профил покажува дека се грижи за своето тело, вежба јога, па објавува и профокативни фотографии, а оваа фотографија со свилата предизвика лавина коментари на друштвените мрежи.

-Никогаш доста од танц, па морав да го испробам и овој стил...Сега со нетрпение на петгодишно дете го чекам новиот час - напишала пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yoga time #samoprirodno #sundayworkout #nomakeupday #yogatime

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ВИДЕО: Квалитетно пукање коски на жешка плавуша во танга

Доктор Џејсон Јиарс е експерт за киропрактика. Тоа е алтернативен медицински третман за третирање и лечење на мускулно-скелетни проблеми, болки и пореметувања кој на големо се практикува во светот.

Џејсон е вистински експерт за оваа техника, а тоа го покажа со третманот на жешката плавуша која му појде на терапија стегната во хеланки и танга под нив.

ФОТО: Преслава од „Преспав“ ја смени бојата на коса, новиот изглед ќе ви го помати умот

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената хумористична серија.

Откако македонската јавност добро ја запамети актерката таа често споделува фотографии на својот Инстаграм профил каде ја следат многумина следбеници.

Овој пат актерката сподели фотографија на која ги изненади фановите променувајќи ја својата боја на коса. Таа стана русокоса, па по нејзините реакции најверојатно многу повеќе и се допаѓа оваа боја на коса.

Погледнете ја: 

ФОТО: Сите жени ова лето сакаат да купат ваков костим за капење

Костимот за капење кој оваа година ги освои жените ширум светот е многу едноставен и во боја која не одговара секому, затоа што е потребно веќе да имате темен тен.

Станува збор за жолт костим за капење. Бикини во оваа боја може да се види и на познатите дами ширум светот.

Погледнете:

Популарно