ФОТО: Ешли Греам „заборави“ да облече панталони

На Мет Галата која се одржа пред два дена сите погледени беа вперени кон плус сајз моделот Ешли Греам.

За да покаже дека секое тело е убав на свој начин таа одбра да носи само сако од модната куќа Гучи.

Идодека на едни им се допадна, други велеа дека колу и да е скапо само сако не делува отмено и изгледа како да ги заборавила паталоните дома.

Сепак многумина се согласија дека Ешли беше една од најзгодните кои се појавија на Мет Гала.

ФОТО: Моника Белучи го покажа длабокото деколте и ланчето од 7.000.000 долари

Преубавата и заносна Моника Белучи се појави на 72. филмски фестивал во Кан, на премиерата на филмот „Најубавите гоидни од животот" и покажа дека старее како виното.

Со деколте и ланче од 7.300.000 долари на себе, таа блесна на црвениот тепих.

Погледнете ја нејзината убавина и сексипилност : 

ФОТО: Погледнете како денес изгледа Руслана

Руслана во 2004. година на Евровизија направи хаос со енергичниот настап и донесе победа за Украина.Песната "Вајлд денс" се слуша и денес.

Руслана денес има 46. години и е сеуште убава и згодна.

Погледнете ја: 

Популарно