ФОТО: Се соблече во минијатурно бикини и покажа со што располага и во петтата деценија

Манекенката и водителка Тајра Бенкс од моментот кога се појави на јавната сцена, па се до денес на 45 години важи за секс симбол.

Тоа го докажа и едиторијал кој го сними за спортски магазинот. Имено таа позираше во минијатурно бикини и покажа дека и во петтата деценија изгледа преубаво.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно