ФОТО: Погледнете како денес изгледа Руслана

Руслана во 2004. година на Евровизија направи хаос со енергичниот настап и донесе победа за Украина.Песната "Вајлд денс" се слуша и денес.

Руслана денес има 46. години и е сеуште убава и згодна.

Погледнете ја: 

ФОТО: Ќерката на Топалко е вистинска бомба и убавица

Според многумина таа и порано беше вистинска убавица. Хелена Топаловиќ, ќерката на познатиот Милан Топаловиќ Топалко, важи за вистинска убавица и заводничка.

Но изгледа таа не е задоволна од својата природна убавина, па со направила неколку интервенции, а тоа најочигледно може да се забележи по изгледот на нејзините усни.

И покрај тоа што многумина се согласни дека никаква интервенција не и била потребна, Хелена очигледно не мислела така, па се одлучила за еден ваков чекор.

Таа и пред тоа изгледаше преубаво, а во галеријата што следува погледнете ги нејзините постари (и понови) изданија и проценете кога изгледала поубаво .

А еве како изгледа сега:

ФОТО: Македонската мисица во танга на плажа

Македонската манекенка и мисица, Емилија Розман деновиве ужива во Улџињ. Манекенката во провокативно бикини ги покажа бујните облини. Погледнете ги фотографиите кои таа ги објави на својот Инстаграм профил:

ВИДЕО: Жежок танц среде улица во Скопје

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница среде Скопје и мешаше со задникот, објави „Репортер“.

Возачите кои беа зад нејзиното возило веднаш го снимија „врелиот“ танц. Видеото од нејзиното секси играње се споделува и на социјалните мрежи. Погледнете: 

Популарно