ВИДЕО: Пола македонска естрада на шопинг во Шутка

Класика се веќе шопинг турите во Солун и Софија. Да отидеш на шопинг во Шутка, да си купиш се „оригинал” , за мала сума на пари.

„Оригинал” ташни за 300 денари, “оригинал ” патики за 800 денари, јакни, кошули, накит, козметика, долен веш, “златен”накит, еден куп светки... се на едно место.

Естрадниот магазин Бекстејџ реши да истражува на тема: Кои од македонските јавни личности пазари во Шутка?

За да ја разрешат дилемата и да дознаат информација од прва рака, го посетија пазарот во Шутка...

Тони Зен, Слаткаристика, Панчо беа само дел од одговорите...

Кои други јавни купуваат од Шутка, а се срамат да признаат, погледнете во продолжение:

ФОТО: Ќерката на Борјан Јовановски славеше роденден

Поголемата ќерка на актерката Амернис Нокшиќи и новинарот Борјан Јовановски наполни 13 години.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amernis Nokshiqi (@amernisnokshiqi) on

– Мојата прва љубов, мојата душа, денес наполни 13. Среќен роденден, љубов моја! – напиша Амернис под фотографијата која ја сподели на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amernis Nokshiqi (@amernisnokshiqi) on

ФОТО: Што се случува со Анџелина Џоли?

Иако драмата околу нејзината разделба со Бред Пит, одамна помина, Џоли продолжува да ја губи тежината. За време на посетата во Колумбија актерката успеа да го сокрие преслабото тело под широк долг фустан, но лицето и рацете и изгледаа најблаго речено застрашувачки.

Новите фотографии предизвикаа уште еден бран гласини дека Анџелина има сериозни здравствени проблеми. Пред извесно време во некои медиуми дури и излезе информација дека лекари и соопштиле на актерката многу тешка дијагноза, а таа во страв дека нема да живее долго веќе го подготвила тестаментот.

Популарно