ФОТО: Александра Накова позираше со задникот и го запали Инстаграм

Александра Накова и закопчана до грло ја разбуди машката фантазија.

Таа позираше со задникот во преден план и го запали Инстаграм.

Но се поставува едно прашање.

Дали Накова оваа фотографија ја направи откако Љупка Митрова, една од најпознатите македонски инфлуенсерки на Инстаграм, пред неколку дена изјави дека нејзин насекси дел од телот и е задникот? Па така Накова испровоцирана од оваа изјава на Митрова реши да се пофали со нејзиниот задник?

Останува да видиме...

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно