ФОТО: Пријовиќ во целосно проѕирен фустан го покажа виткото тело

Една од најпопуларните млади пејачки во Србија, Александра Пријовиќ, се врати на естрадното небо многу брзо откако на свет го донесе својот син Александар.

Таа со песната „Непоновљиво“ ја освои публиката, а сега посготви ново иненадување –синглот „Богата сиротиња“.

Александра вчеравечер во  финалето на „Ѕвездите на Гранд“ премиерно ја изведе оваа песна, а за таа прилика избра провокативна комбинација. Пејачката се појави во целосно транспарентен фустан во кој ја покажа витката линија.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно