(ФОТО) Алба Кариљо: Не ме интересирате

Познатата шпанска водителка Алба Кариљо, инаку поранешна сопруга на тенисерот Фелисијано Лопеез, неодамна гостуваше во една емисија каде говореше за фудбалерите.

Инаку, таа претходно на својот Инстаграм профил објави сосема гола фотографија, пошто почнаа да и пристигнуваат пораки од фудбалери.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Las siestas de verano son las mejores 🍹⛱ Al rico sol, piscina refrescante y un masaje drenante con @pranamat_esp. Para los que se aburren de estar tumbados sin hacer nada como yo, es una opción ideal. Así aprovecho el tiempo que estoy tomando el sol para también masajear profundamente las piernas y los glúteos, al mismo tiempo que activo la circulación en los pies para no retener líquidos y quitar la pesadez que muchas veces tenemos por el calor. Y luego al agua 🏊 Os aviso que hoy es el último día ⏰ de las Rebajas en @pranamat_esp y si necesitáis uno de sus sets, es el momento. ¡Feliz semana! #summermood #MiPranamat #masajealairelibre #siestadeayer #felizlunes #verano #rebajas

A post shared by Alba Carrillo (@albacarrillooficial) on

А нејзиниот одговор беше следен:

„Фудбалери, не ми пишувајте и не ми праќајте фотографи. Не ме интересирате“ беше провактивниовт одговор на Алба.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prometí foto en bikini pero no me lo he traído🤷🏼‍♀️ 👙🤦🏼‍♀️ @yaesmediodiaoficial

A post shared by Alba Carrillo (@albacarrillooficial) on

Таа во нејзиното гостување кратко ја прокоментира и врската со голманот на Реал Мадрид, Тибо Куртоа.

„Тоа со Куртоа и не беше баш врска. Не се смета дека сме биле пар“, доадва уште Кариљо. Е сега кој што пропуштил веројатно одговорот е во фотката.

ФОТО: Бремената Ешли позира како што ретко која друга би си дозволила

Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии.

Таа е биг-сајз модел и таа никогаш не се срамела од своите облини, а сега покажа и дел од градите, рацете, половината, стомакот, задникот и колковите, а притоа воопшто не ги сокри своите стрии, туку целта и беше да ги нагласи несовршеностите.

-Исто, но малку различно, напиша Грем покрај фотографијата која сите фанови ја дочекаа со воодушевување бидејќи не беше фотошопирана.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can’t wait to meet you🖤

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naps are a new non-negotiable @lebarthelemy

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

ФОТО: Елена Миленковска момчето го остави без воздух

По учеството во последната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска остана да живее и гради кариера во Белград.

Патем, Еленче по грчката љубовна романса, влета во  во врска со учесникот од „Ѕвездите на Гранд“, Гуте  Маринковиќ, а истата ја обелоденија на социјалните мрежи со заеднички фотографии.

Денес, 20 август на Елена и е роденден. Честитки стигаат од сите страни. И подароци…

Што и подарил Гуте вчеравечер по полноќ во долгата романтична ноќ на нашата убавица останува тајна.  Од фотографијата на нејзините инстаграм приказани само се наѕира она што се нарекува размена на роденденски нежности во романтична атмосфера.

Ама затоа, она што Елена му го возврати на своето момче, во кое од Скопје се гледа дека е лудо вљубена, Гуте едвај го преживеа!

Роденденскиот филмски бакнеж со кој Елена му ја возврати честитката, Гуте речиси го остави без воздух! Зашто Елена најпрвин силно го грабна за главата, па така сочно го „залапа“, што сирот Гуте за малку што не престана да дише!

Кога некако дојде при себе и зема здив, „Гранд љубовникот“ мораше малку да прилегне за да земе душа.

Сега Гуте знае дека, кога љуби Македонка мома, те остава без здив…  А кој му е „крив“, пардон, виновен, кога одбрал во неа да биде заљубен! Епа, среќен роденден

Популарно