ВИДЕО: Пијано момче влезе во туѓ стан, кога се разбуди не знаеше што му се случува

Замислете наутро додека влегувате во дневната соба, на кревет да затеkнете cилен, виcок маж како спие на вашиот кpевет, а вашите девојчиња да се во другата соба.

Едно семејство имало многу непр ијатно искуство кога двете жени приметиле дека на креветот во дневната соба, спие непознат маж.

Во Подгорица на социјалните мрежи осамна необична снимка од Црна Гора на која се гледа како семејство се обидува да го разбуди момчето кое спиело кај нив на креветот во дневната соба.

Тие најпрвин помислиле дека се работи за кpадец , но подоцна, преку разговор виделе дека се работи за забуна, бидејќи младото момче малку повеќе пи ел, и по гpешка наместо во неговиот стан влегол во друг, а вратата била отклучена.

Среќа што се се завршило добро, имало разбирање од соседите, но сепак како заклучок добро е да проверете дали ви е заклучена вратата од станот пред спиење.

ВИДЕО: Каде и да се појави Игор Џамбазов прави огромна забава

Најпознатиот македонски шоумен Игор Џамбазов каде и да се појави, знае да направи огромна забава, смеа за сите и незаборани моменти кои се прераскажуваат со години.

Вицот на Џамбазов за Ицката од Босилово и Моника Белучи е еден од најоргиналните, публиката буквално се газеше од смеење, а Игор беше крајно ладнокрвен.

Ицката од Босилово работи ниви и ниви, само со една цел, да заработи многу и да отиде со Моника Белучи, само на една вечер. Што точно се случува и како завршува овој виц.

Погледнете во видеото:

ФОТО: Ставил кафез на главата,а клучот го има само сопругата

Страсните пушачи кога ќе одлучат да ги фрлат цигарите имаат голем проблем при одвикнувањето.

Користат разни методи, слушаат совети од околината, користат разни апчиња против пуштење, фластери, но кога ништо не помага, пристапуваат кон радикални методи.

Турчин кој се одлучи за радикален метод на одвикнување од пушење стана хит на социјланите мрежи. Тој на себе си стави кафез на глава, а клучот од него го има сопругата. Го отклучува само кога треба да јаде.

Популарно