ФОТО: Анџелина Џоли не личи на себе - сепак јаде!

Некогап секс симболот на Холивуд, америјанската актерка Анџелина Џоли, минува низ тежок период во животот. Никој точно не знае што и се случува на Џоли, но нејзиниот изглед кажува многу.

untitled

По информациите дека има само 35 килограми, Анџелина Џоли објави фотографија на Инстаграм. За ги смири своите фанови, а веројатно и најблиските на фотката таа јаде.

Caption this

A photo posted by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

ФОТО: Турската актерка „Шехерезад“ денеска изгледа вака

Поминаа 12 години откако се сними хит серијата 1001 ноќ. Убавата Шехерезад која е во врска со актерот од серијата или Бергурзал Корел, и денес изгледа совршено. 

Таа има и синче со актерот Халит Ергенч, а изгледа како сеуште да има 20 години.

ФОТО: „Шмекер„ со брада: Зумбул ага во приватен живот е вистински заводник

Зумбул ага беше едне од најинтерсните ликови во турската хит серија „Величенствениот“, па затоа и оваа улога стана како „лична карта“ за Селим Бајрактар.

Сепак затечен од сенката на Зумбул ага, како што вели тој го следи насекаде и едвај чека нова улога за да излезе од неа.

Иако во серијата делува малку женствено, во вистински живот тој е со брада и е вистински заводник, така да тешко би го препознале.

Погледнете како изгледа:

Популарно