ФОТО: Дара Бубамара излажа дека имала операција на слепо црево - еве што правела

Пејачката која тврдеше дека оперирала слепо црево, поради што била итно хоспитализирана, всушност била на зафат за отстранување на салото од стомакот, пишува српскиот Курир.

Дара БубаМара е видена со нова видно стегната и ослабена фигура.

Според податоците на порталот, била на липосукција, а излажала дека го оперирала слепото црево.

Операцијата била извршена во приватна клиника, од каде Дара за неколку дена излегла и се вратила на нормалните активности без проблем.

Инаку, Дара изјави дека ослабела 10 килограми по операцијата на слепо црево.

(ФОТО) КАКОВ БЛАМ: На Рада Манојловиќ среде бина и пукнаа пантолоните пред сите

Познатата пејачка Радмила Манојловиќ доживеа мал пех на снимањето на емисијата на Гранд, кога среде бина пред сите и пукнаа пантолоните.

Пејачката на снимање се појавила во бел костим, а се гледаше  дека доста се труди целиот стајлинг дополнително да го зачини со новата боја на косата.

Се беше во најдобар ред, но потоа се случи незгодата. Во галеријата во продолжение погледнете како изгледаше тоа…

(ФОТО) Синот на Брена ја фотографираше Александра Пријовиќ - Малдиви

Откако претходно семејството помина неколку денови во Тајланд  тоа се упати кон Малдивите за да го продолжи својот одмор од соништата.

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство и идната снаа пејачката Александра Пријовиќ веќе неколку денови е на заслужен одмор на Малдивите.

Откако претходно семејството помина неколку денови во Тајланд  тоа се упати кон Малдивите за да го продолжи својот одмор од соништата.

Тие од одморот секојдневно објавуваат фотографии, а најактивна на својот Инстаграм профил е Александра Пријовиќ која секојдневно објавува провокативни фотографии.

Една од фотографиите е и најновата на која се гледа само главата на пејачката, додека телото и е прекриено во вода.

Оваа фотографија направена од нејзиното момче предизвика бура од реакции, а многумина прашуваат дали нешто носи пејачката на неа или топлес, погледнете.

 

☀️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

 

Maldives 😍

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

 

Pozdrav sa Phuket-a 🤗👋🏼❤️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

 

"River" sinoc😍🤗❤️ Veceras "Dva Galeba", Novi Sad 🎉 @laziclaza

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

ФОТО: Сексапилната македонска фолкерка во прегратките на Шабан Шаулиќ

Во неделата навечер, на 14 јануари 2018 свадба правеше познатиот српски фолк композитор и текстописец Стева Симеуновиќ, кој има напишано безброј големи хитови за најпознатите српски фолк ѕвезди како што се: “За нас касно је”, “Бела циганка”, “Окови”, “Сама и нервозна”, “Краљица тротоара”, “Нема ништа мајко, од твога весеља”…

Меѓу сите гости во таа мегапопуларна пејачка екипа и една Македонка. Згодна, убава, секси, со раскошни атрибути нашата македонска фолк ѕвезда веднаш блесна меѓу сите нивни… Онака згодна и дотерана, Сања Цинцева – Барбика веднаш го заинтригира посилниот пол присутен на свадбата, особено оние од српската естрада.

Стариот волк Шабан Шаулиќ е познат „љубовџија“, па познанствотот и друштвото со нашата Барби изгледа добро му дојде да ги „освежи сеќавањата“ на Цуца… А и Сања знае како треба, па не се противеше да заврши во неговите прегратки… се рабира, за едно селфи за спомен и објава на социјалните мрежи.

Популарно