ФОТО: Девојката на Душебаев топлес на плажа

Објавено на 05 декември 2016, 15:25

СПОДЕЛИ:

untitled
Шпанката Ирене Портило, со која Алекс Душебаев е веќе неколку години во љубовна врска е една од најзгодните девојки на играчите на РК Вардар. Парот честопати објавува фотографии на социјалните мрежи, а неодамна Ирене сподели фотографија на која позира топлес.

F.

A photo posted by Irene Portillo (@iportillocasado) on

СПОДЕЛИ: