(ФОТО) Еден детаљ не го менува: Пипи Долгиот Чорап денес има 57 години!

Кога ја доби улогата на Пипи Долгиот Чорап, шведската актерка Ингер Нилсон имала само осум години. Денес има 57 години и работи како секретарка.

Сериите и филмовите за Пипи се снимани сега веќе далечните 1969 и 1970 година, Иако поминале многу години, Ингер Нилсон и денес ја препознаваат многумина, поради карактеристичната насмевка и љубопитливиот поглед.

Ингер и подоцна се појавувала во неколку серии и филмови. Во 2000 година го снимила „Gripsholm“ на режисерот Хавиер Колер, а седум години подоцна глумела во германската ТВ-серија „Der Kommissar und das Meer“, пишува „Индекс.хр“.

Исто така, се појавила и во популарното шведско реално шоу „Kändisdjungeln“, а минатата година го снимила филмот „The Here After“. Денес работи како секретарка во една компанија и среќно е мажена.

(ФОТО) Пред Ајшеѓул, Појраз беше во врска со овие две актерки

Турскиот актер Икер Калели кој го сите го знаемее по улогата на Појраз во турската серија „Мојот син“, како во серијата, така и во реалноста е во врска со актерката Бурчин Терзиоглу или Ајшеѓул.

Но, пред неа, турскиот заводник Икер бил во врска со две актерки, а со едната од нив се појави и на филмското платно.

Пред да ја започне врската во Бурчин, Икер во 2014 беше еден месец во врска со турската актерка Бегум  Биргорен, но романсата набргу ја снема, а актерот потоа си ја најде Бурчин.

Изгледа дека колешките му се слаба страна на актерот, па пред Бегум беше во петгодишна врска со турската актерка  Ѓокче Бахадир.

(ФОТО) Се сеќавате на Ѓокче од „Љубовта на мојот живот“: Погледнете колку различно изгледа денес

Младата и шармантна турска актерка Ханде Догандемир, ја запознавме во серијата „Љубовта на мојот живот“, каде ја играше улогата на неповторливата Ѓокче.

Од снимањето на серијата помина подолго време, а Ханде денес изгледа доста поразлично од претходно.

Има поинаква фризура, но забележително е и тоа што е заслабена.

Покрај актерските ангажмани, Ханде често позира и како модел во модни списанија, а колку е промената, погледнете од фотографиите.

(ВИДЕО) Џенифер или Анџелина – Џерад Батлер откри која се бакнува подобро

Актерот Џерард Батлер неодамна гостуваше во шоуто на Енди Коен. Водителот во текот на емисијата го праша дали подобро се бакнува Анџелина Џоли или Џенифер Анистон.

По кусо размислување, Батлер одговори дека Џенифер му направила поголем ќеф.

Актерот со Џенифер Анистон глумеше во филмот „Ловец на уцени“ во 2010 година. Тој ѝ беше партнер на Анџелина во филмот „Лара Крофт: лулка на животот“ во 2003 година.

Популарно