ФОТО: Елена Ристеска пресреќна - новост во нејзиниот дом

Елена Ристеска уживаше на снегот со нејзината внуката која и е најголема љубов.

Снег снег снег... ❄️🌬☃️🌨#делфимелфи #внуканајмила #љубов

A photo posted by E L E N A (@elenaristeskaofficial) on

Но,таа исто така се пофали со новиот автомобил кој си го купи.

Пејачката пресреќна сподели фотографија на својот Инстаграм профил од автомобилот и снегот на социјалните мрежи.

The first snow on my new car 🙈🤗😙 @nissan #nissanjuke #newcar

A photo posted by E L E N A (@elenaristeskaofficial) on

(ВИДЕО) Рада Пред камери дозна дека Милан има девојка - ова е реакцијата

На Радмила Манојловиќ која важи за една од најзгодните пејачки и кажаа дека Милан кој и е поранешно момче има нова девојка, а еве како регираше таа пред камери.

Еве ја нејзината реакција:

 

@tatina_lavica 😍hahahha, koja si ti kraljica, pa stvarno sam se nasmejala od srca, hvala ti hehe 🤓😅😄

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

(ВИДЕО) Војната продолжува: Вики ја нарече Карлеуша дебела, а ни таа не остана покуса со навредите!

Јелена Карлеуша и Вики Миљковиќ анимозитетот од претходната сезона во „Ѕвездите на Град“ го продолжуваат и во новото издание. Хаосот веќе започна, а Карлеуша го почна прва. Имено таа на Вики најпрвин и кажа:

-За разлика од тебе, јас сум професор за музика, а ти си чапја од Маринкова бара, а Вики пак снаодливо веднаш и возврати:

-Чапјата има слаби нозе и точно е, јас ги имам. А покажи ги ти твоите, кажа Вики па Јелена распали:

-За разлика од твоите чапјо, моите прекрасни нозе во Баленсијага изгледаат како милион долари, не се предаде Карлеуша, но ни Миљковиќ не застана:

-Малку дебели, но нема врска!

Расправата ја заклучи Босанац со констатацијата дека нивите сопрузи не си ја вршат работата кога тие двете доаѓаат на снимање жедни за кавга.

Популарно