(ФОТО) Идниот татко Даниел ја отвори вратата на својот стан

Македонскиот пејач Даниел Кајмакоски е двоен победник на музичките натпревари. Прво се прослави во „Икс фактор Адриа“, а потоа триумфираше и во „Твоето лице звучи познато“.

Неодамна се дозна дека Даниел во февруари ќе стане татко.

Тој и неговата избраничка, Кристина Димитриеска, ќе станат родители во февруари, а Даниел за екипата на српски „Блиц“ ги отвора вратите на станот во кој престојува додека е во Белград.

Тоа е, всушност, куќа, која е пространа и со голем двор. Го пружа неопходниот мир на еден музичар, а Даниел целосно ужива кога престојува во неа.

ХИТ! – Лепа откри дали пробала ТРЕВА и дали мажите и нудат секс!

Легендарната пејачка Лепа Лукиќ без влакна на јазикот и овој пат. Таа призна дека некогаш пробала дрога и дека и понатаму и се удвараат мажи.

Лепа признава дека и се удваат воглавно помлади мажи, но дека тоа не и смета.

„Не е за мене некултурно. Ми даваат комплименти, ме викаат на вечера, да ми предложат нешто, нормално не ги прифаќам“, вели Лепа, која на прашањето дали под тоа мисли дека ја викаат на секс, таа одговори:

„Па не сака веројатно да каже „ај да се јеб**е“. Па кој е тој маж, за јас да го шутнам директно во му*а. Штом би го спомнал тоа, би ми се згадило. Треба убаво да ме погледне“, вели таа.

Пејачката имаше и врвен одговор на прашањето дали некогаш пробала дрога или „трева“.

„Дапробав зеље! Ма каква дрога, тоа никогаш не ме привлекуваше. Во мое време тоа го немаше. Јас и не пијам. Негде прочитав дека од дрогата може да се умре и никогаш не бев доволно луда за да ја пробам“, објасни Лепа.

(ФОТО) Марија Шерифовиќ скршена од болка: Сине мој, никогаш нема да те заборавам!

Пејачката Марија Шерифовиќ објави потресен статус на Инстаграм кој ги натажи нејзините обожаватели.

Имено, Марија денеска остана без долгогодишниот куќен љубимец, булдогот Роби, а како што напиша на Инстаграм, оваа загуба пејачката не ќе може долго да ја преболи.

 

I don't regret the thing I did wrong. I regret the good thing I did for the wrong people. #Saturday #DayAtHome

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

-Беше мое куќе. Беше мој Роби. Беше мој син. Беше мое прасе. Мој Луле. И денеска со мене се поздрави и замина на некое убаво место. Јас нема никогаш да те заборавам, а утеха ми е дека живееше најубав можен живот и дека не постоеше нешто што не го направив за тебе. Пукна срцето и твоето место нема да може никој да го замени! Секогаш ќе бидеш мој број еден. Сине мој, неа никогаш да те заборавам. Почивај во мир, напиша Марија во потресниот статус што го објави на Инстаграм.

Шок на естрада: Харис Џиновиќ на 70 години ќе стане татко?

Модната креаторка Мелина Џиновиќ вели дека таа и нејзиниот сопруг Харис Џиновиќ сакаат да добијат трето дете.

Тие веќе имаат две деца, но се надеваат дека ќе добијат уште едно.

-Многу ми е жал што долго се двоумевме дали сакаме трето дете. Посветени сме на нашите кариери, но и понатаму не губиме верба и надеж, вели Мелина, која за пејачот се омажила кога имала 22 години.

И покрај тоа што нејзините креации ги носат светски познати ѕвезди како Џенифер Лопез, Шерон Стоун и други, таа вели дека не се меша во облекувањето на нејзиниот сопруг, бидејќи како што вели, задоволна е со неговиот изглед.

Популарно