(ФОТО) Јелена Карлеуша со гола брадавица порачува: „Не плашете се!“

Објавено на 29 декември 2016, 21:31

СПОДЕЛИ:

Поп-пејачка Јелена Карлеуша подготви изненадување за своите обожаватеи на социјалните мрежи. Таа објави фотографија на која речиси е гола, а во преден план е нејзината брадавица. За кратко време фотографијата собра илјадници лајкови, а Карлеуша напиша и коментар под фотката:

„Еднаш кога ќе станете бестрашни, повеќе нема да имате ограничувања во животот“, порача ЈК.

СПОДЕЛИ: