ФОТО: Новото момче на Џеј Ло - познат, богат, успешен и 17 години помлад

Последниве неколку дена се шпекулира за наводната љубовна врска меѓу Џеј Ло и Дрејк, а по најновата љубовна фотка се чини како гласините да се потврдија.

47-годишната латино дива и 30-годишниот пејач без никакво објаснување споделија нова фотка на Инстаграм.

Дополнително „масло на огнот“ беше тоа што Ријана повеќе не ја следи Џеј Ло на социјалните мрежи, иако пред само неколку месеци лично ѝ ги испрати чизмите кои Џеј Ло ги носи во спотот Ain’t Your Mama.

Сега за сега, овие 2 фотографии се единствениот доказ за љубовта на Дрејк и Џеј Ло

ФОТО: Сопругата на Слаткар доживеа несреќа

Поранешната Мис на Македонија, водителка и сопруга на раперот Марко Маринковиќ – Слаткаристика доживеа сериозна повреда од која заврши на патерици и објави на социјалните мрежи. Таа се повредила од стакло

Пријателите и порачаа брзо да закрепне.

ВИДЕО: Маца Дискреција орално го задоволи Бора во тоалетот во „Задруга“

Семада Мухиќ, позната како Маца Дискреција се прослави по реалните шоу програми во Србија. Девојката која преку својот Твитер профил отворено го продава своето тело, во моментиве е учесник во „Задруга“.

И како и секогаш, кога сака внимание, Маца тоа го прави со помош на секс. Овој пат, „жрва“ на своја воља беше Бора Сантана, кој им се пофали на состанарите дека Дискреција орално го задоволила во тоалетот и скокаше од радост. Погледнете:

 

A post shared by Chelo Boos (@cheloboos) on

(ФОТО) Сѐ пука на неа: Пејачката се здебели 30 килограми, фустанот едвај ја собира!

Пејачката Мараја Кери веќе со години има проблем со вишокот на килограми, но ситуацијата сега ескалираше, а ѕвездата се здебели дури 30 килограми.

Фотографиите на кои Мараја и нејзиното момче Брајан во Лос Анџелес ги зачудија сите, а како не би, кога Мараја едвај одела од дебелина.

Мараја има повеќе од 100 килограми, а некои тврдат дека тежи 120 килограми. Лекарите ја предупредиле пејачката дека мора да ослабне, бидејќи дебелината го зголемува ризикот од болести на срцето.

Популарно