ФОТО: Новото момче на Џеј Ло – познат, богат, успешен и 17 години помлад

Објавено на 28 декември 2016, 12:49

СПОДЕЛИ:

Последниве неколку дена се шпекулира за наводната љубовна врска меѓу Џеј Ло и Дрејк, а по најновата љубовна фотка се чини како гласините да се потврдија.

47-годишната латино дива и 30-годишниот пејач без никакво објаснување споделија нова фотка на Инстаграм.


Дополнително „масло на огнот“ беше тоа што Ријана повеќе не ја следи Џеј Ло на социјалните мрежи, иако пред само неколку месеци лично ѝ ги испрати чизмите кои Џеј Ло ги носи во спотот Ain’t Your Mama.

Сега за сега, овие 2 фотографии се единствениот доказ за љубовта на Дрејк и Џеј Ло

СПОДЕЛИ: