ФОТО: Порака и 200 евра на џипот на Тамара!

Тамара Ѓуриќ пронашла две банкноти од по 100 евра под бришачот на својот „Ренџ ровер“ а на хаубата и бил испишан телефонски број со порака: Јави се!

Таа доби нешто помалку од просечната српска плата само за еден секс.

Дека парите се повик за интимно дружење може да се заклучи по пораката испишана со црвена боја на хаубата. Со оглед дека во близина немало никој кога клаберката се појавила на паркингот во Нов Белград, може да се забележи дека лицето што сака да заврши со Тамара во кревет немал време да чека. Затоа на новопечената водителка понудата и ја оставил на џипот, со бројот на телефонот и пораката да му се јави.

Иако многу девојки овие пари би ги пикнале во џеб, Тамара збесна поради оваа порака од анонимниот обожавател. Таа од автомобилот извади влажни марамчиња и се обиде да го исчисти автомобилот, но безуспешно. Потоа ги зеде еврата и ги остави на паркингот. За да не одлетаат, стави дезодоранс врз нив, седна во автомобилот и замина.

- Вакво нешто првпат ми се случува во животот, а се надевам и последен. За мене тој гест е голема глупост. Едвај го тргнав натписот од хаубата. Многу се налутив и ми е гајле дали тоа некој се шегувал. Би сакала да знам кој го направи тоа за да заклучам кој профил на луѓе се бави со вакви глупости, порача Тамара.

ФОТО: Елена Велевска за својот секс живот

 Елена Велевска како и вообичаено ги  изненади своите многубројни обожаватели. Со објавување на неколку фотографии на кои во преден план е нејзиното совршено тело таа ги разгори социјалните мрежи.

Облечена во тесен и бел фустан, Елена уште еднаш ги оправда коментарите дека е една од најзгодните пејачки на нашата естрада, но сепак, таа вели дека не се согласува многу со таквите коментари.
 

 Често читам позитивни коментари дека сум секс-симбол, иако јас не се доживувам така. Таа вели дека најмалку време има за секс и дека приоритет и е кариерата. Сакам да гледа убави жени, стокмени, м и ја радува  кога ќе добие комплимент од таква.
 Јас сум пример како треба една жена да изгледа и покрај тоа што е мајка на три деца, секси но не и  вулгарно. Сакам да кокетирам, но никогаш нема да ја поминам тенката линија што носи до вулгарност.

Инаку, пред неколку дена се врати од нејзината голема турнеја од Австралија, но веднаш мораше да замине за Бугарија каде што одржа настапи во Софија и во Варна.

ФОТО: Катарина Ивановска во деветиот месец од бременоста - поубава од било кога

Најпознатата македонска манекенка, Катарина Ивановска е во деветтиот месец од бременоста и слободно може да се каже дека изгледа прекрасно.

28-годишниот модел сподели фотографија на Instagram на која позира во елегантно издание пред заминувањето на свадба. На фотографијата, познатата Македонка носи црн долг фустан и силна шминка од VD Make Up

ФОТО: Марјана спремна за акција - ја подигна бањарката и...

Нашата лото девојка Марјана Станојковска со најновата фотографија на Фејсбук го запали интернетот.

Само по бањарка која ја подигнува со рацете, совршено ги истакна долгите и убави нозе и напиша дека е спремна за третман во еден козметички салон.

Популарно