ФОТО: ПОРНО Мелита, пред и по испит

Објавено на 28 декември 2016, 12:03

СПОДЕЛИ:

Откако на интернет се појавија порно фотките на Мелите (Погледенете ги ТУКА), поранешната македонска водителка стана сензација на друштвените мрежи.

Најпрво Боки13 имаше што да и порача (погледнете ТУКА), а потоа твитер заедницата си поигра со неа. На крај се појавија и монтирани фотки на ФБ од неа. Оваа ја издвојуваме како една од најинтересните.

СПОДЕЛИ: