ФОТО: СЕКСИ Лила покрај елка – без градник на себе

Објавено на 01 јануари 2017, 18:20

СПОДЕЛИ:

Познатата водителка на својот профил на Инстаграм објави фотографија со која сме сигурни дека им ја разбуди фантазијата на припадниците на посилниот пол.

Како што гледате од приложеното, атрактивната Лила позира седната покрај елка, но и без градник на себе…

Be as you wish to seem 💝 #happyholidays #hollydayspirit #wishingwell #christmastree #christmasdecoration #starblanket #ponytail #youfitmebetterthanmyfavoritesweater 🌟✨🎄🎈🎁🎉🎊🎀

A photo posted by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on

СПОДЕЛИ: