ФОТО: Сексипилната Ива Стојковска како секси Мини Маус

Објавено на 28 март 2016, 11:00

СПОДЕЛИ:

Најсексипилната македонска ракометарка Ива Стојковска, ги полудува машките со сочните усни и впечатливи очи, но и покрај сексапилот со кој располага, таа покажа дека во себе се уште го негува детето, односно објави фотографија со која откри кој е нејзин најомилен цртан лик.

Погледнете…
iva-stojkovska-640x1139

СПОДЕЛИ: