ФОТО: Шлиц до струк и гради на мегдан – вака Ѓулсерен ја честиташе Новата година

Турската актерка Нургул Јесличај која стана популарна од ТВ серијата „Парампарче“, реши за Нова година да ги почести своите бројни обожаватели со провокативна празнична фотографија на Инстаграм.

Имено, фотографијата каде позира во сензуален фустан со длабоко деколте и висок шлиц е специјално наменета за Новата 2017 година.

Според приложеното, Ѓулсерен добро се потрудила за честитката, која пред се ги „запали“ припадниците на посилниот пол.

(ФОТО) Анџелина Џоли го заборави градникот во Дизниленд

Анџелина Џоли ги одведе своите деца во Дизниленд, каде сите го прославија роденденот на Шајло, соопштува Daily Mail.

Пријателите на Џоли потврдуваат дека по разводот со Бред Пит, децата станале најблиското друштво на актерката.

Сега практично целиот нејзин живот е посветен на шестмината адолесценти. Медиумите успеаја да снимат различни официјални и неофицијални настани, како прошетки по улиците или зоолошката градина.

Изданието објавува фотографии на Анџелина со шесте нејзини деца. Шајло е првото биолошко дете на Џоли и Пит и полни 11 години.

Двајцата се разделија во септември 2016 година, а првично односите им беа прилично затегнати. Постепено актерите најдоа пат еден кон друг и Пит веќе успеа да ги види неколку пати децата.

Исто така, стана јасно дека ѕвездите купуваат станови кои се блиску еден до друг.

Џоли изненади со спортскиот изглед, но беше заборавила за градникот што ги насочи погледите на модните критичари кон неа.

(ВИДЕО) Обожавателите ја „нападнаа“ куќата на Омер: Еве со што се справуваа актерите секој ден!

Турската серија „Изнајмена љубов“, која кај нас се прикажувва на ТВ Сител под името „Вљубениот ерген“, а во многу други држави низ Европа и Азија со слично име, доживеа неверојатна популарност.

Кон крајот на зимата беше завршено и снимањето на последната епизода, а дотогаш актерската екипа покрај снимањето на сцените имаше полни раце работа, но и задоволство да се фотографира и дружи со бројните обожаватели.

Некогаш имаа моменти и кога требше да реагираат посериозно кон нив.

Погледнете:

ФОТО: Ветерот го откри голиот задник на 51-годишната актерка

На црвениот тепих на премиерата на филмот „Wonder Woman“ , Кони Ниелсен го покажа задникот благодарение на ветерот.

Додека таа потпишуваше автограми , нејзиниот задник излезе на мегдан. Поради тоа Кони денеска е главен хит во медиумите.

Популарно