ФОТО: Со еден статус Елена Ристеска ги стопи срцата на сите

„Јас си имам Јипчиња на ноџињата.. и две гушнати куЦиња во позадината… “.

Со овој статус и фотографија на Инстаграм Елена Ристеска ги стопи срцата на сите.

ФОТО: Не издржа долго - новата на Аца Лукас се разголи на плажа

Новата девојка на Аца Лукас, Бранислава во моментов ужива со синот на Црна Гора, од каде ги почести следбениците со провокативни фотографии.

27- годишната Бранислава Пашајлија, покажа со што располага и со што, меѓу остантото, му го сврте умот на популарниот фолкер.

Таа како и повеќето корисници на социјалните мрежи, особено јавните личности, се соблече во провокативен црн костим за капење, па во лежечка позиција ги покажа своите атрибути.

ФОТО: Ја легна Цеца на земја и почна да гази по неа!

На социјалните мрежи се појави фотогарфија со тепих на кој го има ликот на фолк пејачката.

Истиот веднаш привлече големо внимание, а српските медиуми открија дека една ваква изработка чини 170 евра.

ФОТО: Снаата на Лепа Брена ужива во ЛУКСУЗ!

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ уживаат во Будва, а само за лежалки плаќаат речиси сума колку за седумдневен престој во некој апартман.

Вакво нешто ретко кој може да си дозволи, но тие двајца знаат како да уживаат во летото.

На фотографиите кои ги објавуваат се гледа дека се супер расположени, а цената на овој луксуз ни помалку ни повеќе изнесува 120 евра.

Популарно