ФОТО: Тони Михајловски го вери синот

Постариот син на Тони Михајловски и негов наследник, актерот Александар, се вери со неговата девојка, а Тони стана свекор.

Семејството Михајловски вчера ѝ посака добредојде на новата снаа, прилепчанката Ангела.

– Од Прилеп метла не се земало, па не жена… Епа Александар мисли му ја – на шега му порачаа сватовите кои седнаа на маса во име на младите вљубени гулапчиња.

Новата 2017 година започна возбудливо за семејството Михајловски, со големи почетоци!

ФОТО: Елена Велевска за својот секс живот

 Елена Велевска како и вообичаено ги  изненади своите многубројни обожаватели. Со објавување на неколку фотографии на кои во преден план е нејзиното совршено тело таа ги разгори социјалните мрежи.

Облечена во тесен и бел фустан, Елена уште еднаш ги оправда коментарите дека е една од најзгодните пејачки на нашата естрада, но сепак, таа вели дека не се согласува многу со таквите коментари.
 

 Често читам позитивни коментари дека сум секс-симбол, иако јас не се доживувам така. Таа вели дека најмалку време има за секс и дека приоритет и е кариерата. Сакам да гледа убави жени, стокмени, м и ја радува  кога ќе добие комплимент од таква.
 Јас сум пример како треба една жена да изгледа и покрај тоа што е мајка на три деца, секси но не и  вулгарно. Сакам да кокетирам, но никогаш нема да ја поминам тенката линија што носи до вулгарност.

Инаку, пред неколку дена се врати од нејзината голема турнеја од Австралија, но веднаш мораше да замине за Бугарија каде што одржа настапи во Софија и во Варна.

ФОТО: Катарина Ивановска во деветиот месец од бременоста - поубава од било кога

Најпознатата македонска манекенка, Катарина Ивановска е во деветтиот месец од бременоста и слободно може да се каже дека изгледа прекрасно.

28-годишниот модел сподели фотографија на Instagram на која позира во елегантно издание пред заминувањето на свадба. На фотографијата, познатата Македонка носи црн долг фустан и силна шминка од VD Make Up

ФОТО: Марјана спремна за акција - ја подигна бањарката и...

Нашата лото девојка Марјана Станојковска со најновата фотографија на Фејсбук го запали интернетот.

Само по бањарка која ја подигнува со рацете, совршено ги истакна долгите и убави нозе и напиша дека е спремна за третман во еден козметички салон.

Популарно