ФОТО: Удрен пешак на Партизанска

Страшна сообраќајка се случи предмалку на Партизанска.

14958239_10157757637460613_61293268_o 14963507_10157757637765613_365115245_o 14971602_10157757639220613_784628763_o

Возило прегази пешак. На терен се брзата помош и полицијата. Засега немаме информации за состојбата во која се наоѓа повредениот пешак.

Сообраќајот е во застој.

Испратено од Соња.

ФОТО: Нова мода во Скопје - погледнете како излезе од дома оваа скопјанка

Временските услови и студот оваа година не натераа да ги извадиме зимските палта во Април, па оваа скопјанка заборавила да ја отстрани закачалката.

Испратено од Симеон

Популарно