ФОТО: Запознајте го синот на Драган Бјелогрлиќ

Актерот и режисер Драган Бјелогрлиќ го знаеме по улогата во култната серија „Подобар живот“ што се емитуваше и во Македонија.

Тогашниот млад и атрактивен актер сега има две деца, ќерката Миа и синот Алексеј.

Алексеј оваа година ќе стане полнолетен, но уште отсега е вистински шмекер. Велат дека цел е на татко си, и физички, и по карактер, и по односот кон девојките.

Иако татко му е еден од најуспешните актери во бивша ЈУ, Алексеј се определи за фудбал. Тој е и доста активен на социјалните мрежи и во ноќниот живот, така што често објавува свои фотографии.

ФОТО: Елена Велевска за својот секс живот

 Елена Велевска како и вообичаено ги  изненади своите многубројни обожаватели. Со објавување на неколку фотографии на кои во преден план е нејзиното совршено тело таа ги разгори социјалните мрежи.

Облечена во тесен и бел фустан, Елена уште еднаш ги оправда коментарите дека е една од најзгодните пејачки на нашата естрада, но сепак, таа вели дека не се согласува многу со таквите коментари.
 

 Често читам позитивни коментари дека сум секс-симбол, иако јас не се доживувам така. Таа вели дека најмалку време има за секс и дека приоритет и е кариерата. Сакам да гледа убави жени, стокмени, м и ја радува  кога ќе добие комплимент од таква.
 Јас сум пример како треба една жена да изгледа и покрај тоа што е мајка на три деца, секси но не и  вулгарно. Сакам да кокетирам, но никогаш нема да ја поминам тенката линија што носи до вулгарност.

Инаку, пред неколку дена се врати од нејзината голема турнеја од Австралија, но веднаш мораше да замине за Бугарија каде што одржа настапи во Софија и во Варна.

ФОТО: Катарина Ивановска во деветиот месец од бременоста - поубава од било кога

Најпознатата македонска манекенка, Катарина Ивановска е во деветтиот месец од бременоста и слободно може да се каже дека изгледа прекрасно.

28-годишниот модел сподели фотографија на Instagram на која позира во елегантно издание пред заминувањето на свадба. На фотографијата, познатата Македонка носи црн долг фустан и силна шминка од VD Make Up

ФОТО: Марјана спремна за акција - ја подигна бањарката и...

Нашата лото девојка Марјана Станојковска со најновата фотографија на Фејсбук го запали интернетот.

Само по бањарка која ја подигнува со рацете, совршено ги истакна долгите и убави нозе и напиша дека е спремна за третман во еден козметички салон.

Популарно