ГАЛЕРИЈА: Како изгледале Брена, Цеца, Дара Бубамара, Беквалац на својите свадби

Вака изгледале Лепа Брена, Светлана Ражнатовиќ Цеца, Дара Бубамара и Анабела Атијас на своите свадби.

Некои од нив се уште се во брак со истите мажи, додека други се разведени, сепак еве како изгледале!

ГАЛЕРИЈА: Ова е НАЈЖЕШКАТА полицајка во светот

Саманта Сепулведа е њујоршка полицајка. Со атрактивниот изглед, фотографиите кои ги постира секојдневно е вистинска сензација на инстаграм. А славата ја започна од кога New York Post ја објави приказната за жена полицајка со неверојатна убавина.

ГАЛЕРИЈА: Вака се одеше на одмор во СФРЈ

Секое време си носи позитивни и негативни работи, но кога се сеќаваме на нештата ги паметиме само убавите моменти. Можеби во СФРЈ не беше поубаво од сега, но дефинитивно беше различно. Еве малку да ве потсетиме.

Популарно