ГАЛЕРИЈА: Вака изгледа домот на Цеца

svetlana-ceca-raznatovic-copy-620x350

Најголемата балканска музичка ѕвезда живее во куќа на Дедиње, во најелитниот дел од српската престолнина, а скоро и да не постои човек од Белград кој не знае каде се наоѓа домот на Цеца.

Погледнете акко изгледа внатрешноста на домот на фолкерката:

ГАЛЕРИЈА: Погледнете како изгледа сопругата на Џамбо Агушев

За македонскиот трубач од светска класа, Џамбо Агушев најчесто слушаме за неговите бројни успеси кои ги нижи од настапите ширум светот. Приватноста на Џамбо и не толку и е позната на јавноста, можеби токму поради тоа што Џамбо од секој настап се враќа со огромен багаж успеси од кои и не може да се дојде до ред за она што му се случува на приватно поле.

Во медиумите за првпат се појавија и заеднички фотографии на Џамбо со саканата, а веруваме ќе се сложите дека се одлична двојка.

Популарно