По заедничката фотографија, пристигнаа и видеодокази: Џеј Ло и Дрејк во љубовен занес

Објавено на 30 декември 2016, 21:31

СПОДЕЛИ:


Изминатата недела, на порталите често се пишуваше за наводната романса меѓу Џенифер Лопез и нејзиниот помлад колега, раперот Дрејк и за тоа како на веста дека се во љубовна врска реагирала неговата бивша девојка и блиска пријателка на латино-дивата Ријана. Сега интернетот го преплавија и видеоклипови на кои вљубените гулапчиња танцуваат и се бакнуваат јавно… И сегавеќе е јаснокако бел ден – џеј Ло иДрејк се дефинитивно во љубовен занес.

#Drake x #JLo 👀 😘 (Via @slayitlikejlo) @champagnepapi @jlo @worldstar #WSHH

A video posted by WorldstarHipHop (@worldstar) on

😱😍😍😍 ¡Quescandalaaaaa ! #JLo and #Drake 💏

A video posted by arashelyr (@arashelyr) on

LOOK AT THEM 😭😭❤ @jlo #music #dance #beautiful #goals #jenniferlopez #jlovegas #allihave #jlo #Drake

A video posted by Karla (@slayitlikejlo) on

I need oxyjen @jlo #music #dance #beautiful #goals #jenniferlopez #jlovegas #allihave #jlo #Drake

A video posted by Karla (@slayitlikejlo) on

Bless whoever made this. @jlo #music #dance #beautiful #goals #jenniferlopez #jlovegas #allihave #jlo #Drake

A photo posted by Karla (@slayitlikejlo) on

СПОДЕЛИ: