СЕ ЗДЕБЕЛИ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ: Јелена Карлеуша го покажа салото на настап!

Јелена Карлеуша вредно работи за празниците, а на еден од своите настапи покажа дека има мал вишок на килограми.

Пејачката го наполни клубот, а фановите на настапот забележаа дека нејзината фигура не е како порано.

Таа облече секси боди, а вишокот сало не ја спречи добро да се затегне и да изгледа секси.

ФОТО: Ина Многуфина ја „утепа“ Елена Ристеска пред цела Македонија

Критиките на адреса на Елена Ристеска откако го  објави спотот за својата нова песна „Tequila & Lemon“, доаѓаат од сите страни. 

Во видеозаписот кој бил снимен во Грција убавата македонска пејачка лудо се забавува со пријателите, но ретко кој кажа нешто позитивно за комплетниот производ. 

Веројатно најдиректна беше Ина Мнгуфина, која на ФБ напиша:

На оваа песна Каролина и Михаил го одиграа првиот свадбен танц

Македонскиот евегрин „За нас почнува живот“ на легендарниот македонски музичар Драган Ѓаконовски-Шпато, а во изведба на Даниела Панчетовиќ е песната на која Каролина Гочева и Михаил Корубин го одиграле првиот свадбен танц. 

„Полна си со целулит“: Вики Миљковиќ брутално ја исплука Карлеуша!

Двете пејачки се испокарале на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Карлеуша се обидела да ја испровоцира Вики Миљковиќ, а таа не и останала должна и јасно и кажала што мисли за нејзиниот изглед, но и знаење.

Најпрво Карлеуша ја испровоцирала Вики: „Ти си Вики никаква риба во споредба со мене. Кој би те повикал сега?, а Вики и одговорила: „Што има мене да ме бараат, јас сум со истиот човек веќе 25 години.

Потоа Вики станала се доближила до масата каде што седела Карлеуша во здолниште со разголени нозе и и рекла:

Меѓу останатото, погледни ги моите нозе, како да имам 20. А стани ти ако смееш и покажи ги твоите, на што Карлеуша и вратила:

Јас сум најдобра риба, а Вики и рекла: „Која најдобра риба, имаш две бутки и полна си со целулит. Стани ако смееш!

Популарно