СЕ ЗДЕБЕЛИ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ: Јелена Карлеуша го покажа салото на настап!

Јелена Карлеуша вредно работи за празниците, а на еден од своите настапи покажа дека има мал вишок на килограми.

Пејачката го наполни клубот, а фановите на настапот забележаа дека нејзината фигура не е како порано.

Таа облече секси боди, а вишокот сало не ја спречи добро да се затегне и да изгледа секси.

(ВИДЕО) Карлеуша ја имитира Ана Бекута во „Ѕвездите на Гранд“

Настапот на една од натпреварувачките во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ ја испровоцирало Јелена Карлеуша да запее ѝ да покаже како пее Ана Бекута. Сакајќи да ѝ одржи лекција, таа ја имитирала својата колешка од жирито, а Бекута ја прифатила имитацијата со насмевка. За ситуацијата да биде уште поинтересна, и Аца Лукас решил да се приклучи на имитациите.

(ФОТО) Не изгледа веќе вака, Тања Савиќ потполно го промени својот изглед, велат дека е иста Ким Кардашијан!

Тања Савиќ ги изненади сите на социјалните мрежи со новата фотографија, односно новиот имиџ кој поголем дел ги потсетува на Ким Кардашијан.

Тања има потполно рамна коса, изменета фризура, а со овие промени предизвикала позитивни реакции и многу воодушевувања.

Меѓу коментарите имало и такви кои велат дека е поубава од Ким Кардашијан, а вие проценете дали тоа е навистина така.

(ВИДЕО) Затресе пред камера: Карлеуша ги покажа способностите на нејзиниот задник

Јелена Карлеуша по кој знае кој пат ја „изненади“ јавноста на социјалните мрежи, односно преку нејзиниот профил на Инстаграм.

Овој пат предност му даде на својот задник, кој мора да се признае дека изгледа и повеќе од добро.

Доказ за тоа се овие неколку фотографии кои не ги препорачуваме на лица со кардиоваскуларни заболувања.

Погледнете:

 

🌟🌟🌟 Before the show In @demodecouture

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Популарно