Сопругот на Драгана Мирковиќ итно во болница - пејачката во паника

Тони Бјелиќ, сопругот на познатата српска пејачка Драгана Мирковиќ е итно примен во болница.

Драгана и децата постојано биле со него откако добил ненадејно и тешко воспаление на белите дробови. Блиц пишува дека семејството е загрижено и потресено.

- Драгана среди тој да прима домашна терапија и сега сите се грижат за него, вели извор.

Драгана потврдила дека поминува тешки денови со саканите.

(ФОТО/ВИДЕО) НИКОГАШ ВИДЕНА ФОТОГРАФИЈА: Како изледаше Цеца на погребот на Аркан

Во тие моменти со неа беа кумот на Аркан, неговите соборци а во позадина се гледа и пејачката Дара Бубамара.

На социјалните мрежи се појави досега невидена фотографија од погребот на Жељко Ражњатовиќ Аркан.На него се гледа неговата сопруга Цеца како тажно е загледана во неговиот ковчег.

Целата во црнина со превез на очите, пејачката не може да поверува дека животот ќе го мине без најголемата љубов. Во тие моменти со неа беа кумот на Аркан, неговите соборци а во позадина се гледа и пејачката Дара Бубамара.

(ВИДЕО) Што и се случи? Северина плачеше и се молеше за време на настап

а време на настапот во Сплит, Северина испеа една од нејзините балади.

Сите пееја во хор, а тоа што се случи на крајот од песната ги шокира сите.

Имено, хрватската ѕвезда заплака на сцена и почна да се моли. Солзи и течеа по лицето, а публиката загрижено ја гледаше.

Прозборе за разводот: Сопругата на Саша Поповиќ откри што може да и го уништи бракот!

Сузана Јовнаовиќ со гордост потенцира дека е сопруга на директорот на Гранд, Саша Поповиќ.

Со оглед на тоа дека неодамна се разведе продуцентот на Гранд, Сузана истакна што може негативно да влијае на нејзинот брак.

Нашиот брак само може да го раздрма земјотрес, ако се случи во Србија. Искрено, јас не се мешам во приватниот живот на другите луѓе, а не сакам да се мешат и во мојот. Жика е возрасен за да днесува сопствени одлуки. Сигурно има добри причини за својата одлука. Нека го води својот живот како знае, вели пејачката.

Јовановиќ вели дека никогаш не се скарала со сопругот, а проблемите во бракот ги решааваат со разговор.

Кавга со Саша никогаш не може да се случи, само паметно размислување. Никогаш не барав да биде по мое и дека сум во право, го сослушувам неговото мислење и заедно наоѓаме средина, вели Јовановиќ.

Пејачката од претходниот брак го има синот Даниел, кој Саша го сака како сопствен син, а Поповиќ и Јовановиќ ја имаат ќерката Александра.

Популарно