Тешка сообраќајка на булеварот Борис Трајковски – повредени неколку лица

Објавено на 10 декември 2016, 12:32

СПОДЕЛИ:

Страшна сообраќајна несреќа се случи утрово на булеварот Борис Трајковски.


Во несреќата учествувале три автомобили, а од возилото Волцваген Пасат, а полесно повредени од возилото Волсваген Кади. Полицијата и Брзата помош веднаш пристигнале на лице место.

СПОДЕЛИ: