ЦЕЛОСНА ТРАНСФОРМАЦИЈА: Еве како изгледа Тајчи денес!

Објавено на 19 декември 2016, 18:16

СПОДЕЛИ:


Во само две години во почетокот на деведесттите Тајчи сними два мега успешни албуми, десетина видео спотови и стана една од најголемите тин ѕвезди на овие простори.

Иако поминаа повеќе од 20 години откако пејачката се пресели во САД, никој не ја заборави легендарната Татјана Матејаш Тајчи.

Сигурно ви е тешко да поверувате дека Тајчи неодамна го прослави 46-тиот роденден. Токму по тој повод одлучивме да се потсетиме на неа.

СПОДЕЛИ: